Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα του Νηπιαγωγείου Λίμνης...έναν τόπο συνάντησης,ενημέρωσης και επικοινωνίας μαζί σας!!!!

Η ΛΙΜΝΗ

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΣ...

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

ΚΑΙΝΟΤΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

"ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ"

• "ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ"

• "ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΠΕΤΩ,ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΟΔΗΓΟ"

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

ΙΔΡΥΜΑ ΩΝΑΣΗ

«ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ»

Αξιότιμε κύριε Πρόεδρε

Με την παρούσα επιστολή η Προϊσταμένη, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 2/Θ Νηπιαγωγείου Λίμνης Ευβοίας, εκφράζουν  τις θερμές ευχαριστίες τους, στο Κοινωφελές Ίδρυμα «Ωνάση», σε εσάς προσωπικά και στα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, για την άμεση και θετική ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας για χορηγία  τεχνολογικού εξοπλισμού (1 ηλεκτρονικό υπολογιστή), ώστε να αναβαθμιστεί το Νηπιαγωγείο  και να ενισχυθεί το εκπαιδευτικό μας έργο.

Η χειρονομία σας αυτή αποκτά ιδιαίτερη σημασία αυτό τον καιρό που η κοινωνία μας βιώνει μια πρωτόγνωρη κρίση η οποία έχει επηρεάσει και τα σχολεία της χώρας λόγω της ελλιπούς χρηματοδότησης.

Επιπλέον ενέργειες σαν κι αυτή φανερώνουν τη μεγάλη ευαισθησία που έχετε για τα παιδιά μας και το σχολικό περιβάλλον τους, καθώς και για τις συνθήκες μόρφωσης και αγωγής τους.

Είμαστε ιδιαίτερα ευγνώμονες. Σας ευχαριστούμε θερμά και ευχόμαστε  σε όλους σας υγεία, δύναμη και συνέχεια στο σπουδαίο έργο σας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων

και ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων