Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα του Νηπιαγωγείου Λίμνης...έναν τόπο συνάντησης,ενημέρωσης και επικοινωνίας μαζί σας!!!!

Η ΛΙΜΝΗ

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΣ...

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

ΚΑΙΝΟΤΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

"ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ"

• "ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ"

• "ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΠΕΤΩ,ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΟΔΗΓΟ"

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

«ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ»

Οι εκπαιδευτικοί του Νηπιαγωγείου Λίμνης, εκφράζουν  τις θερμές ευχαριστίες τους στο Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας για τις παρακάτω παροχές:

• 4 Συρταροθήκες
  • 2 Μαγαζάκια
  • 2 Κομμωτήρια
  • 2 Μουσικές γωνιές
  • 1 smartTV 32’
  • 2 Τραπεζάκια για τις Βιβλιοθήκες
  • 2 Βιβλιοθήκες
  • 1 μεγάλο στρογγυλό τραπέζι

Η αξιόλογη προσφορά σας στην 7μηνη θητεία σας, συνιστά δείγμα υψηλής κοινωνικής ευθύνης και συνέπειας του θεσμικού ρόλου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, ιδιαίτερα σ΄αυτή τη δύσκολη οικονομική συγκυρία, καθώς και ανεκτίμητη πράξη αναγνώρισης της συλλογικής προσπάθειας γονέων-κηδεμόνων και εκπαιδευτικών για την υποστήριξη των υποδομών ενός σύγχρονα εξοπλισμένου εκπαιδευτικού περιβάλλοντος για τα νήπια και τις δασκάλες τους, που ενισχύει και αναβαθμίζει το ρόλο και το σχεδιασμό της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Με την αμέριστη βοήθεια του Συλλόγου και την πολύτιμη συνεργασία όλων των γονέων καταφέρνουμε κάθε χρόνο να αναβαθμίζουμε τη σχολική μονάδα μας και να προσφέρουμε καλύτερη και ποιοτικότερη εκπαίδευση στα παιδιά μας.

Ευχαριστούμε την Πρόεδρο, κα. Αναστασία Δημητρίου, και τα μέλη του Δ.Σ. του Συλλόγου, κ. Ευάγγελο Αντωνάτο, κα. Αντωνία Καλυβιώτη, κα.Τριανταφυλλιά Ευσταθίου, κα. Πολύμνια Λιάγκα, κα. Ελένη Φέκκα, και κα. Παρασκευή Μάρκου, για την αξιέπαινη πρωτοβουλία και τις ενέργειές τους.

Θα θέλαμε να μεταφέρετε τις ευχαριστίες μας σε όλους τους γονείς-μέλη του Συλλόγου σας για την προσφορά τους στο Σχολείο μας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων  του Νηπιαγωγείου Λίμνης Ευβοίας

English French German Italian Portuguese Spanish